alt tekstas

Apie Leto projektai

MB ‘Leto projektai’ užsiima vidaus žaidimų aikštelių, skirtų vaikų žaidimų kambariams, dideliems pramogų parkams, kavinėms ir barams projektavimu, gamybos organizavimu, transportavimu į Baltijos šalis, krovinio išmuitinimu bei įrangos montavimu. Taip pat tiekiame papildomą įrangą: kamuoliukų baseinai, batutai, interaktyvūs žaislai, minksta žaidimų įranga, karuselės, grindų dangos ir kilimėliai, skirti žaidimų aikštelėms ir kt. Žaidimų aikštelių ir kitos įrangos gamybos medžiagos atitinka aukščiausius Europos Sąjungos (CE) standartus. Įrangai suteikiama garantija.

Mes nuolat domimės žaidimų įrangos naujovėmis ir tendencijomis pasaulyje, todėl klientams galime pasiūlyti platų spektrą modernių sprendimų.

Mūsų įrangą montuoja tik patyrę meistrai. Jie užtikrins kokybišką įrangos sumontavimą ir atliks po garantinę eksplotaciją. Taisyklingai sumontuota įranga užtikrins jos saugumą ir tarnaus ilgiau.

Mūsų teikiamos paslaugos

Projektavimas

Gamyba

Montavimas

Saugumo patikra

Priežiūra

Saugumas

Gaminant ir montuojant aikšteles, yra skiriamas ypatingas dėmesys saugumui: konstukcijos tvirtumui ir stabilumui, taisyklingam apsauginio tinklo uždėjimui ir t.t.

Žaidimų aikštelių ir kitos įrangos gamybos medžiagos atitinka aukščiausius Europos Sąjungos (CE) standartus. Įrangai suteikiama garantija. Mūsų įrangą montuoja tik patyrę meistrai. Jie užtikrins kokybišką įrangos sumontavimą ir atliks po garantinę eksplotaciją.

Taisyklingai sumontuota įranga užtikrins jos saugumą ir tarnaus ilgiau.

Su mumis galite susisiekti:

    Klauskite mūsų: